Tvorba web stránky

Čo robiť ďalej ak zistím, čo ma v živote baví?

Máte myšlienku, nápad, start-up, duševné vlastníctvo alebo chcete pomáhať ľudom? Dajte to von zo seba napríklad prostredníctvom web stránky či blogu, ktoré zasahujú aj medzinárodný trh.

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, či Vás práca, ktorú vykonávate, naozaj baví a napĺňa? Väčšina ľudí robí svoju prácu pre peniaze a kvôli prežitiu. Je len malé percento ľudí, ktorí svoju prácu milujú a ktorí vedia, čo chcú vo svojom živote dosiahnuť. Keď robíme niečo, čo nás baví, sme schopní do toho vložiť všetku svoju energiu a kreativitu. Ak ale nemáme také šťastie a nevieme ako ďalej, je dobré sa na chvíľu zastaviť a prehodnotiť svoj život. Prehodnotiť, či chceme pokračovať v ceste, po ktorej aktuálne ideme alebo sa radšej rozhodnúť pre zmenu, ktorá nám môže do nášho stereotypného života priniesť niečo nové. Niečo úplne nové.

Ako teda začať robiť to, čo nás baví? Treba povedať, že dnešný svet prináša obrovské
množstvo príležitostí a presadiť sa môže naozaj každý. Je však dôležité si uvedomiť, že nič sa nejde hneď a ak aj príde prvotný neúspech, nemôžeme to vzdať, treba ísť ďalej. Viacerým úspešným podnikateľom sa stalo, že zbankrotovali a aj napriek týmto neúspechom sú z nich dnes milionári.
Existuje skutočne veľa návodov ako zažať žiť nový život a ako nájsť samého seba, ale ak to nechceme my sami, ak o tom nie sme vnútorne presvedčení, akýkoľvek návod bude úplné zbytočný. Prvým krokom je začať robiť to (čokoľvek), čo nás baví a v čom sme dobrí. Ak chcete vytvoriť nejaký start-up alebo Vás zaujíma Bitcoin či Affiliate marketing, začnite s tým. Aj keď neviete ako na to, na internete
je množstvo videí, blogov a návodov. Prípadne ak Vás baví napríklad písanie textov, začnite písať články, pretože niekde von možno čakajú ľudia, ktorí si budú chcieť prečítať Vaše rady a ktorým môžete aj vy pomôcť vyriešiť nejaký problém.
Keď sa Vám to podarí a začnete robiť, čo Vás baví, možno by bolo fajn mať web stránku, prostredníctvom ktorej by ste mohli byť v spojení s ostatnými ľuďmi alebo na ktorej by ste mohli propagovať svoje produkty. Vytvorenie web stránky je zložitejšia záležitosť a ak má byť prehľadná a funkčná, je dobré zveriť ju do rúk profesionálov. Bude Vašou „výkladnou skriňou“, keďže to bude miesto, kam budú prichádzať Vaši budúci zákazníci. Možno si teraz poviete, že svojpomocné vytvorenie stránky je lacnejšie. Áno, to je síce pravda, ale výrazným plusom je, že ak Vám stránku vytvorí niekto, „kto sa vyzná“, pomocou SEO Vám ušetrí napríklad výdavky na reklamu a zároveň zabezpečí aj vyššiu návštevnosť stránky.

AKO DLHO TRVÁ VÝROBA WEB STRÁNKY?

Toto závisí od náročnosti projektu, približne však 21 až 30 dní.

AKÁ JE CENA ZA VYTVORENIE WEB STRÁNKY?

Pre kalkuláciu ceny je rozhodujúci zadaný projekt, jeho charakter a rozsah – záleží, či ide o prezentačný web alebo e-shop. Cena za web stránku však orientačne začína od 480 EUR. Cenovú ponuku Vám pripravíme po bližšej špecifikácii projektu.

V ČOM SPOČÍVA VAŠA VÝHODA OPROTI KONKURENCII?

Analyzujeme „zadanú“ spoločnosť a jej konkurenciu a následne implementujeme nedostatky Vašej konkurencie, čím Vám následne vytvoríme určitú silnú stránku. Vyvarujeme sa nedostatkov a chýb, ktoré má/urobila Vaša konkurencia! Vždy pritom vychádzame z aktuálnych Google algoritmov. Zároveň Vás aj (okrem iného) naučíme spravovať si web tak, aby ste nás pri ďalších procesoch už nepotrebovali -> coaching v oblasti správy web stránky dostanete jednoducho zdarma. Naučíme Vás, ako s webkou pracovať, aby ste boli neustále aktuálny a trendy. Na začiatku však budeme vždy pri Vás a spolu s Vami sledovať celkový proces. Vždy sa snažíme o fungujúcu dlhodobú spoluprácu, Vašu spokojnosť a dobré meno! Váš feedback a úspech je naša priorita.

AKO ZISTÍM, ČI JE MOJA WEB STRÁNKA ÚSPEŠNÁ?

Naučíme Vás správne si merať Vašu trafiku – a to tak, aby ste si návštevnosť svojej web stránky sledovali priamo na Vašom mobilnom zariadení. Verte nám, že časom si túto aktivitku osvojíte a budete ju brať ako jeden z Vašich koníčkov 🙂